Tanie wibratory niekoniecznie muszą być gorsze! Sprawdź nasze 3 propozycje

Tanie wibratory niekoniecznie muszą być gorsze! Sprawdź nasze 3 propozycje

Wibrator jest jednym z najpularniejszych erotycznym akcesorium, mającym szeroko grono zwolenników i faktów. Ich stosowanie z roku na rok jest coraz powszechniejsze, podobnie szybko rozwija się ich rynek. Producenci stale poszerzają ofertę tych produktów, prześcigając się w licznych pomysłach na urozmaicenie bądź udoskonalenie tego gadżetu.

 

To niewielkie urządzenie pozwala na osiągnięcie pełnej satysfakcji w samotności dzięki intensywnym ruchom, jakie generuje. Wybór na rynku jest szeroki, zatem nie trudno jest zgubić się w tej szerokiej ofercie zwłaszcza, gdy jest to pierwszy zakup tego typu.

 

Niektóre wibratory wyglądają na ultranowocześnie i osiągają bardzo wysokie ceny, wiele z kolei cechuje bardzo niska, przystępna cena. Czy rzeczywiście warto sięgnąć po te najdroższe produkty, czy może jednak lepiej jest wpierw przetestować te tańsze? W poniższym poradniku trzy przykłady przystępnych cenowo wibratorów mogą przekonać dotąd niezdecydowanych i popchnąć ich do zakupu pierwszego erotycznego zakupu.

 

Jakie rodzaje wibratorów są dostępne na rynku?

Najklasyczniejsze z nich są proste i długie, wiele z nich imitująe falliczny kształt, aby mniej lub bardziej przypominać prawdziwego członka. Mają różne kolory i faktury, a są na ogół wykonane z przyjaznych skórze testowanych silikonów. Mocno wibrują, ładowane są na ogół wymiennymi akumulatorami lub bateriami.

 

Istnieje osobna kategoria niewielkich wibratorów nakładanych na palce, które dzięki swoim rozmiarom mogą być używane nie tylko w domu. Mieszczą się w dłoni, mają albo proste kształty, albo bardziej wymyślne. Dużym plusem jest dyskrecja ich używania i cichy dźwięk, jednak moc bywa ograniczona właśnie z uwagi na minimalistyczne rozmiary.

 

Inne wibratory mają bardziej fantazyjne kształty i są bardziej wielozadaniowe. Niektóre z nich przypominają na pierwszy rzut oka kotwicę, a służą do równoczesnej stymulacji łechtaczki oraz odbytu. Popularnym modelem jest również ten imitujący królicze uszy – skojarzenie te nasuwa charakterystyczna forma dwóch równoległych, obłych i długich wypustek, które przypominają zwierzęce uszy. Są przeznaczone do pieszczenia łechtaczki. Dobrym przykładem jest również wybrator w kształcie języka.

 

Należy mieć oczywiście na uwadze, że z wibratorów nie korzystają tylko panie. Niezależnie od płci, poszerza się systematycznie gama urządzeń przeznaczonych do pieszczot analnych. Te również są podłużne i posiadają na końcu okrągłą główkę, charakteryzują się ponadto dużą elastycznością.

 

Niektóre urządzenia są równocześnie masażerami. Przykładem takiego akcesorium jest podłużny wibrator o zaokrąglonej główce z wypustkami, dzięki którym przyjemne mrowienie jest jeszcze intensywniejsze

 

Po zaprezentowaniu rodzajów wibratorów, czas na wybór trzech urządzeń o zachęcającej cenie poniżej pięćdziesięciu złotych.

 

Wybór pierwszy – z pociskiem

Ten niewielki wibrator ma specjalny pierścień, który podczas stymulacji zakłada się na palce. Dzięki temu urządzenie będzie stabilne nawet w przypadku mocnych wibracji i intensywnych wrażeń. Ma ergonomiczny, dopasowujący się do palca kształt, dzięki czemu jego ruchy są bardzo naturalne i są w pełni dostosowane do naszych indywidualnych potrzeb.

 

Ma tylko 6 cm długości, można więc łatwo go ukryć przed ciekawskimi oczami. Co jest szczególnie ważne, został wykonany z przebadanych silikonów oraz tworzywem ABS, dzięki czemu nie uczula wrażliwych miejsc intymnych. Baterie dołączono w komplecie.

 

http://www.alejafantazji.pl/wibratory/3323-wibrator-finger-4024144590438.html

 

 

Wybór drugi – klasyczny

 

Drugą propozycją jest opcją oczywistą, choć w porównaniu do nowoczesnych gadżetów być może sprawiać wrażenie old-schoolowego, co w rzeczywistości w żaden sposób nie wpływa negatywnie na jego używanie. Przeciwnie, wibrator o rzeczywistych wymiarach oraz wyglądzie wiernie odzwierciedlającym penisa w zwodzie mocno działa na wyobraźnię. Ma szesnaście centymetrów, na całej długości zaznaczono żyły oraz fałdki fallusa.

 

Dodatkowym atutem tego urządzenia jest bardzo mocny silnik. Jak podkreśla producent, siła tego wibratora jest bardzo mocna, dlatego warto sięgnąć po niego w momencie, gdy potrzebujemy coraz mocniejszych bodźców i wrażeń.

 

http://www.alejafantazji.pl/wibratory/2885-perfect-pleasure-multi-speed-vibrator-4890888089176.html

 

Wybór trzeci – wielofunkcyjny

 

Ostatnim z pomysłów jest wibrator o różnych końcówkach, dzięki czemu jest wielozadaniowy, ale i uniwersalny. Doskonale sprawdzi się dla kobiet i mężczyzn. Samo urządzenie jest stosunkowo niewielkie i mierzy tylko dziesięć centymetrów, jednak dzięki wymiennym zakończeniom może przynieść niespodziewane efekty.

 

Trzy z nich mają różnorodne wypustki, czwarta końcówka jest okrągła i idealne gładka. W zależności od nastroju i potrzeb, można je dowolnie wymienić. Plusem tego gadżetu jest również to, że jest fluorescencyjny i świeci w ciemności. Ponadto jest bardzo prosty w użyciu, a mechanizm napędzają zwykłe baterie AA.

 

http://www.alejafantazji.pl/wibratory/3130-wibrator-mini-flex-glow-in-the-dark-4024144563463.html

 

Czy zatem warto inwestować w drogie, nowoczesne wibratory, podczas gdy oferta tych podstawowych i łatwo dostępnych urządzeń jest tak szeroka? Niska cena zachęca do wypróbowania wielu rodzajów – gdy po przetestowaniu kilku jeden stanie się szczególnie ulubionym, być może wtedy warto sięgnąć po droższe, bardziej wytrzymałe urządzenie. Niewykluczone jednak, że akurat jedna z powyższych propozycji stanie się ulubioną!

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment:
Type Code
RABATY