Obniżka! BeMINE 10ml fragrance woman Zobacz większe

BeMINE 10ml fragrance woman

Cena: 69,99 zł

-10,00 zł

Stara cena: 79,99 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

LOVELY LOVERS BeMINE 10ml (0.34 fl. oz.) FRAGRANCE WOMAN - Skoncentrowane feromony dla kobiet wzbogacone damską nutą zapachową
Feromony to naturalne substancje, które w sposób niewidoczny dla zmysłu wzroku wpływają na podświadomość:
-zwiększając zainteresowanie u mężczyzn pobudzając i koncentrując ich uwagę na kobiecie,
-budując aurę samicy "alfa" wokół kobiety.

Skoncentrowana forma i odpowiednie proporcje tzw. "atraktantów zapachowych" dodatkowo potęgują efektywność feromonów, które wytwarza każda z nas. Proces ten jest bardzo dobrze widoczny w świecie zwierząt, a teraz dzięki zdobyczom technologii możemy korzystać z tej wiedzy na codzień.
BeMINE FRAGRANCE WOMAN od LOVELY LOVERS to koncentrat feromonów dla każdej kobiety która chce świadomie wykorzystać ich działanie. Można wyróżnić aż 4 główne cele, których osiągnięcie stanie się łatwiejsze:
1) ATRAKCYJNOŚĆ i FLIRT-     dzięki działaniu na podświadomość męskiego umysłu staniesz się bardziej atrakcyjna w ich oczach, przez co Twój podryw ma większe szanse na sukces!
2) KONTAKTY MIĘDZYLUDZKIE-     atraktanty zapachowe mają wpływ na przychylność ludzi z którymi przebywasz. Ułatwia to codzienne kontakty towarzyskie jak i służbowe.
3) EFEKTY W PRACY-     po zastosowaniu damskich feromonów będziesz odbierana jako partnerka godna zaufania. Zdobyta charyzma i autorytet są nieocenione podczas pracy polegającej np. na zarządzaniu pracownikami, kontakcie z klientem czy podczas negocjacji z szefem o podwyżkę.
4) SAMICA ALFA    feromony zwiększają pewność siebie przez co łatwiej o dominację w grupie oraz zwiększoną podatność towarzyszy/towarzyszek na nasze sugestie.

SPOSÓB UŻYCIA: Flakon starcza na bardzo długo, ponieważ jest to koncentrat. Dzięki wysokiemu stężeniu wystarczy nanieść kilka doz (3-4 krople) przy użyciu wygodnego zakraplacza. Najlepiej w okolicy szyi (np. za uszami, kołnierzyk) i nadgarstków (np. zegarek, mankiety). Można też nanieść na pościel, czy inne miejsce, gdzie chcemy aby w powietrzu unosiły się feromony.

Pojemność: 10ml

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię
BeMINE 10ml fragrance woman

BeMINE 10ml fragrance woman

RABATYGRATISY