Notice: Undefined variable: cattt in /home/mrinves2/domains/alejafantazji.pl/public_html/classes/Meta.php on line 272
Sexual Attraction damskie - Feromony damskie - Feromony - Sklep Alejafantazji.pl
Obniżka! Sexual Attraction damskie Zobacz większe

Sexual Attraction damskie

Wysyłka: 1-2dni

Więcej szczegółów

Cena: 49,90 zł

-20,00 zł

Stara cena: 69,90 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Jak działają feromony?
Każdy człowiek posiada swój zapach i feromony, które przyciągają ludzi. Dzięki nim budzisz większe zainteresowanie otoczenia, jesteś postrzegana jako dusza towarzystwa i wzbudzasz respekt innych.

Naukowcy z jednego z najnowocześniejszych laboratoriów na terenie Unii Europejskiej uzyskali mocno stężone syntetyczne feromony, które składem chemicznym i działaniem przypominają te wydzielane przez człowieka. Ich dynamiczne połączenie z interesującym zapachem okazało się wielkim sukcesem. W Sexual Attraction Pheromones wyselekcjonowane zostały feromony, które odpowiedzialne są za pociąg seksualny i budzenie zaufania.


Dzięki feromonom Sexual Attraction osiągniesz każdy cel:
    -staniesz się bardziej pewna siebie
    -podkreślisz swoją kobiecość i seksapil
    -poprawisz swoje samopoczucie
    -z powodzeniem i lekkością przyjdzie Ci uwodzenie najprzystojniejszych mężczyzn
    -podkreślisz swoje zdolności przywódcze w pracy z ludźmi.


Dzięki bardzo intensywnemu stężeniu i starannie dobranemu składowi feromony silnie wabią seksualnie. Zapach utrzymuje się na skórze prawie tak długo, jak zawarte w nim feromony. Jest bardzo wydajny. Wystarczy użyć niewielkiej ilości, aby poczuć ogromną różnicę. Łatwo schować, łatwo wyjąć – dyskretna buteleczka jest zawsze pod ręką. Możesz ich użyć zawsze wtedy, kiedy tylko będziesz miała potrzebę! Mała buteleczka idealnie nadaje sie do torebki- na imprezę - możesz mieć ja zawsze przy sobie i stosować w każdej chwili.

Stosowanie: Feromonów Sexual Attraction używaj tak jak swoich ulubionych perfum. Po prostu rozpyl je w miejscach takich jak nadgarstki, zagłębienie szyi lub tam, gdzie lubisz.

Sexual Attraction to feromony do zadań specjalnych. Są najsilniej skoncentrowanymi feromonami, zaprojektowanymi i przygotowanymi w laboratoriach na terenie Unii Europejskiej.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię
Sexual Attraction damskie

Sexual Attraction damskie

Wysyłka: 1-2dni

RABATYGRATISY