Notice: Undefined variable: cattt in /home/mrinves2/domains/alejafantazji.pl/public_html/classes/Meta.php on line 272
Love&Desire premium 100ml PROMOCJA - Feromony męskie - Feromony - Sklep Alejafantazji.pl
Obniżka! Love & Desire premium edition męskie Zobacz większe

Love&Desire premium 100ml PROMOCJA

Ocena 

Love & Desire premium 100ml męskie

Wysyłka: 1-2dni

Więcej szczegółów

Cena: 179,99 zł

-100,00 zł

Stara cena: 279,99 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Love & Desire PREMIUM EDITION to jeszcze większa dawka feromonów dla prawdziwych mężczyzn:
Różnica w działaniu pomiędzy zwykłą serią Love&Desire a serią PREMIUM EDITION, polega na tym, że w premiowanej edycji stężenie każdego z feromonów jest dwukrotnie większe. Dzięki temu zyskujesz dwa razy więcej po jednym użyciu. Limitowana edycja jest przeznaczona dla osób, które szukają jeszcze więszych wrażeń i wyzwań oraz uwielbiają być ubóstwiane. Dodatkowo jeśli używałeś wcześniej Love&Desire i ich działanie wydało się dla Ciebie zbyt lekkie upragniony cel się zbliżył ale nie na tyle na ile oczekiwałeś - zrób drugie podejście, tym razem z Love&Desire PREMIUM EDITION gdzie sukces masz gwarantowany!

Love & Desire jest dla Ciebie, jeśli:
    -chcesz wzbudzić pożadanie i ochotę na seks u kobiet
    -chcesz poflirtować
    -szukasz na stałe drugiej połówki
    -poszukujesz nowych znajomości
    -chcesz mieć lepszy kontakt z ludźmi, których już znasz, np. w miejscu pracy itp.


Love & Desire – oryginalne 4-składnikowe feromony w wersji PREMIUM-jeszcze silniej stężone!!!

Takiej formuły próżno szukać na rynku. Tylko te feromony Love & Desire mają czteroskładnikowe, unikalne połączenie składników:
    -Androstenol – pomoże Ci we flircie Jest produkowany przez mężczyzn w okresie dojrzewania i ma bardzo silne działanie. Jego poziom jest zwykle wyższy u mężczyzn dominujących. Wpływa na wzbudzenie atrakcyjności u kobiet, jak i u mężczyzn, i ma socjalne znaczenie przy nawiązywaniu kontaktów. Kobiety w wieku od 20 do 50 lat są szczególnie wyczulone na jego zapach.
    -Androstenon – wzbudzi respekt do Twojej osoby To zapach wytwarzany głównie przez mężczyzn dominujących, który sygnalizuje siłę wśród osobników tej samej płci. Służy mężczyznom do przyciągania uwagi kobiet i wzbudzenia ich zainteresowania. Mężczyźni przebywający w warunkach dużej rywalizacji, np. sportowcy, maklerzy, a nawet więźniowie mają dużo wyższy poziom stężenia tego feromonu. Warto go używać np. w pracy, gdy chce się wzbudzić większy respekt.
    -Androsteron – zbuduje Twój autorytet To najbardziej męski ze wszystkich składników. Powoduje uczucie dominacji, ale nie wpływa na efekt agresji, stwarzając aurę bezpieczeństwa. Naturalnie ujawnia się u samców typu alpha.
    -Androstadienon – sprawi, że przyciągniesz uwagę kobiet „Feromon miłości", który wpływa na zmianę nastroju u kobiet. Wiele badań nad tym feromonem wskazuje, że silne oddziałuje na aktywność mózgu u kobiet. Mogą iść z nim w parze takie efekty, jak wzrost uwagi, przychylność, poprawa nastroju. Co ciekawe, zapach ten może też łagodzić u kobiet skutki syndromu napięcia przedmiesiączkowego, poprawiając ich nastawienie oraz wpływając relaksująco.


Jak pachnie Love & Desire dla mężczyzn?
To energetyzujący świeży zapach, przepełniony życiem i wolnością. Ludzie, którzy noszą na sobie ten zapach, czują się wyjątkowi i nieskrępowani. Kobiety określają ten zapach jako: intrygujący, pociągający, męski. Składają się na niego nuty zapachowe: grejpfrut, liść brzozy, cyprys, szałwia, wetiwer, paczula.


Opinie

Oceń 
2020-01-22

ok ok ok

Polecam ,fajny zapach no i feromon działa

  Oceń 
  2019-01-04

  Polecam

  fajny zapach, wg mnie skuteczne

   Oceń 
   2018-10-16

   jestem zadowolony z zakupu

   Nie wierzyłem że to moze działać, ale to działa!!!!!!!!!

    Napisz opinię
    Love&Desire premium 100ml PROMOCJA

    Love&Desire premium 100ml PROMOCJA

    Love & Desire premium 100ml męskie

    Wysyłka: 1-2dni

    RABATYGRATISY