Notice: Undefined variable: cattt in /home/mrinves2/domains/alejafantazji.pl/public_html/classes/Meta.php on line 272
Zestaw 3 gier Tabou Lollipop Twoja Kamasutra - Gry erotyczne - Sklep Alejafantazji.pl
Obniżka! Zestaw 3 gier Tabou Lollipop Twoja Kamasutra Zobacz większe

Zestaw 3 gier Tabou Lollipop Twoja Kamasutra

Zestaw 3 niesamowitych gier.

W zestawie zawsze taniej !!!

Więcej szczegółów

Cena: 105,00 zł

-72,00 zł

Stara cena: 177,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Zestaw trzech planszowych i karcianych gier erotycznych dedykowanych parom – sklep online zapewnia niezapomnianą zabawę w wyjątkowy wieczór


Jeśli szukasz sposobu na ponowne rozpalenie namiętności oraz pragniesz odnaleźć wspólne preferencje seksualne ze swoim partnerem lub partnerką – prezentowane w naszym sklepie planszowe i karciane gry erotyczne dla par z pewnością będą trafnym pomysłem. Zestaw zawiera najlepsze na rynku gry - „Tabou”, „Twoja kamasutra” oraz „Lollipop”. Stanowią one klasykę pośród dostępnych współcześnie gier tego rodzaju i dostępne są w korzystnych cenach. Kupując trzy gry w jednym komplecie, oszczędzasz i jednocześnie zyskujesz możliwość nieograniczonej zabawy. Planszowe gry erotyczne dla par to doskonały sposób na urozmaicenie codziennego pożycia, jak również na poznanie wzajemnych preferencji i upodobań – nie zwlekaj i nie wahaj się, karty do gier erotycznych poprowadzą Ciebie i Twojego partnera poprzez kolejne wyzwania i zadania, rozpalające zmysły.


Dostępne planszowe i karciane gry erotyczne w naszym sklepie to specjalnie skomponowane zestawy, uwzględniające zróżnicowane natężenie namiętności i rozmaite preferencje. Każda z gier adresowanych do par zawiera szczegółowe instrukcje, ujęte na kartach do gier, pozwalających na sprawny i satysfakcjonujący przebieg zabawy. Zadania podzielone zostały na te, które dedykowane są kobiecie oraz na wyzwania dla mężczyzny. W zależności od rodzaju gry, partnerzy rzucają kostką lub ciągną kartę, a następnie podążają za zamieszczonymi tam poleceniami. Zadania są różne – zazwyczaj w początkowej fazie gry obejmują one niewinne i delikatne pieszczoty, by w kolejnym etapie zabawy przeobrazić się w bardziej namiętne, niejednokrotnie perwersyjne i pikantne czynności – karty do gier skutecznie ułatwiają zabawę. Niekiedy może się okazać, że zadania, które uwzględniają gry karciane dla par dostępne w naszym sklepie, są dedykowane odważnym i żądnym nowych doznań osobom. Ich ceny zachęcają do zakupów.


Większość planszowych i karcianych gier zawiera w cenie dodatkowe akcesoria, umożliwiające jeszcze lepszą zabawę – w zależności od rodzaju rozgrywki mogą to być zróżnicowane karty do gier, kajdanki i opaski na oczy, gadżety do pieszczot oraz elementy, potęgujące doznania seksualne. Bez wątpienia warto skorzystać z okazji i dać się ponieść fantazji, emocjom oraz instynktom.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię
Zestaw 3 gier Tabou Lollipop Twoja Kamasutra

Zestaw 3 gier Tabou Lollipop Twoja Kamasutra

Zestaw 3 niesamowitych gier.

W zestawie zawsze taniej !!!

RABATYGRATISY