Notice: Undefined variable: cattt in /home/mrinves2/domains/alejafantazji.pl/public_html/classes/Meta.php on line 272
Zestaw 3 gier Sekrety nocy Chilli Twoja kamasutra - Gry erotyczne - Sklep Alejafantazji.pl
Obniżka! Zestaw 3 gier Sekrety nocy Chilli Twoja kamasutra Zobacz większe

Zestaw 3 gier Sekrety nocy Chilli Twoja kamasutra

Zestaw 3 gorących gier.

W zestawie zawsze jest taniej !!!

Więcej szczegółów

Cena: 105,00 zł

-67,00 zł

Stara cena: 172,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Zestaw trzech gier planszowych i karcianych gier dla dorosłych – sklep online zapewnia niezapomnianą zabawę w wyjątkowy wieczór


Zestaw zawiera 3 gry:

-Sekrety nocy

-Chilli

-Twoja kamasutra Dostępne planszowe i karciane gry erotyczne w naszym sklepie to specjalnie skomponowane zestawy, uwzględniające zróżnicowane natężenie namiętności i rozmaite preferencje. Każda z gier adresowanych do par zawiera szczegółowe instrukcje, ujęte na kartach do gier, pozwalających na sprawny i satysfakcjonujący przebieg zabawy. Zadania podzielone zostały na te, które dedykowane są kobiecie oraz na wyzwania dla mężczyzny. W zależności od rodzaju gry, partnerzy rzucają kostką lub ciągną kartę, a następnie podążają za zamieszczonymi tam poleceniami. Zadania są różne – zazwyczaj w początkowej fazie gry obejmują one niewinne i delikatne pieszczoty, by w kolejnym etapie zabawy przeobrazić się w bardziej namiętne, niejednokrotnie perwersyjne i pikantne czynności – karty do gier skutecznie ułatwiają zabawę. Niekiedy może się okazać, że zadania, które uwzględniają gry karciane dla par dostępne w naszym sklepie, są dedykowane odważnym i żądnym nowych doznań osobom. Ich ceny zachęcają do zakupów.


Większość planszowych i karcianych gier zawiera w cenie dodatkowe akcesoria, umożliwiające jeszcze lepszą zabawę – w zależności od rodzaju rozgrywki mogą to być zróżnicowane karty do gier, kajdanki i opaski na oczy, gadżety do pieszczot oraz elementy, potęgujące doznania seksualne. Bez wątpienia warto skorzystać z okazji i dać się ponieść fantazji, emocjom oraz instynktom.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię
Zestaw 3 gier Sekrety nocy Chilli Twoja kamasutra

Zestaw 3 gier Sekrety nocy Chilli Twoja kamasutra

Zestaw 3 gorących gier.

W zestawie zawsze jest taniej !!!

RABATYGRATISY