Zestaw 3 gry CHILLI + TWOJA KAMASUTRA + 50 NOCY Z NIEWOLENIA

Ocena 

Zestaw 3 gier.

W zestawie zawsze jest taniej !!!

Więcej szczegółów

Cena: 88,00 zł

-51,00 zł

Stara cena: 139,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Poznaj niezwykłe możliwości wspólnej zabawy z planszowymi i karcianymi grami erotycznymi adresowanymi do par – zachęcające ceny świetnych rozgrywek


Nasz sklep poleca Wam atrakcyjny cenowo zestaw, zawierający trzy planszowe i karciane gry erotyczne, których przebieg uzależniony jest od Waszej fantazji oraz wykonywanych kolejno poleceń. To świetny sposób na przegonienie nudy z Waszej sypialni, odkrycie nowych, nieznanych dotąd sposobów na erotyczną zabawę oraz niezapomniana przygoda, w którą możecie wejść razem z ukochaną osobą. W naszym internetowym sklepie w korzystnych cenach polecamy Wam jedne z najlepszych gier erotycznych karcianych i planszowych na rynku – większość zawiera karty do gier. W zestawie znajdziecie pikantną i pełną inspiracji grę Chilli, zaskakującą grę „Twoja Kamasutra”, ukazującą niejednokrotnie szokujące pozycje seksualne, pełne wyzwań oraz „50 nocy zniewolenia” - grę, która wprowadzi Was w świat pieszczot na granicy perwersji. Każda z gier zawiera odmienne akcesoria dodatkowe, w tym również karty do gier oraz instrukcję, która poprowadzi partnerów przez niepoznane dotąd obszary zabaw intymnych.


Różnorodne gry erotyczne odnajdziecie w naszym sklepie, co pozwoli Wam na nieograniczoną zabawę, eksperymenty i poznanie wzajemnych preferencji. Polecamy Wam planszowe gry erotyczne dla par, przy których udziale można zaprosić partnera do wspólnej zabawy, będącej swoistą grą wstępną. Jak większość gier, również oferowane w prezentowanym zestawie uwzględniają zakaz seksu podczas zabawy – karty do gier erotycznych dedykowanych w naszym sklepie parom, zawierają wskazówki i zadania, mające doprowadzić kochanków na wyżyny podniecenia, jednak nie dają im możliwości właściwego spełnienia, które staje się dostępne dopiero po zakończeniu rozgrywki. Ciekawy projekt kart do gier umożliwia dozowanie emocji.


Zobacz gry planszowe erotyczne stworzone z myślą o parach i poznaj tajniki sztuki intymnej – zapewniamy korzystne ceny


Będąc w długoletnim związku, niejednokrotnie traci się zaangażowanie, chęć eksperymentowania i zaspokajania intymnych potrzeb partnera. W podobnej sytuacji karciane gry dla par stają się bodźcem do wprowadzenia innowacji i elementu zaskoczenia do związku. Może okazać się, że dzięki nim związek na nowo zaiskrzy uczuciem i namiętnością, a obudzone na nowo pożądanie zawładnie dwojgiem partnerów. Podobna rozrywka jest również świetnym pomysłem dla par, które dopiero wchodzą w świat seksu – gry prowadzą kochanków poprzez zróżnicowane formy zbliżeń, dzięki czemu partnerzy mogą określić swoje preferencje i poznać się wzajemnie. Atrakcyjne ceny i unikalne zadania na kartach do gier zachęcają do zakupów.


Nasz sklep oferuje Wam gry karciane dla par w atrakcyjnej cenie – wynika ona z doskonałej kompozycji trzech gier w jednym komplecie. Możecie eksperymentować, wybierając najbardziej odpowiadającą Wam formę rozgrywki. Dajcie się zaprosić do świata pełnego zmysłowości, intymności i namiętności, a różnorodność kart do gier wprowadzi Was w inną, inspirującą i pobudzającą atmosferę. Gry są doskonale zaprojektowane, a podążając za instrukcją, możecie odkryć w sobie nieznane dotąd możliwości i upodobania. Pozwólcie się uwieść zaskakującym pomysłom na pieszczoty i pobudzanie zmysłów – gry pomagają pozbyć się skrępowania, ograniczeń mentalnych oraz uwalniają seksualną energię, która budzi się w każdym z partnerów i pozwala kreować niebanalne sytuacje intymne.


Daj się zaprosić do niebanalnej zabawy i obudź swoją seksualność! Zobacz bogaty wybór planszowych i karcianych rozgrywek w naszym sklepie online.

Opinie

Oceń 
2018-12-13

ok

zrobilismy sobie taki prezent z mezem.
Polecamy

Oceń 
2018-11-27

moge zdecydowanie polecic

fajny zestaw, w dobrej cenie.
dla urozmaicenia w sam raz

Napisz opinię

Zestaw 3 gry CHILLI + TWOJA KAMASUTRA + 50 NOCY Z NIEWOLENIA

Zestaw 3 gry CHILLI + TWOJA KAMASUTRA + 50 NOCY Z NIEWOLENIA

Zestaw 3 gier.

W zestawie zawsze jest taniej !!!

RABATY GRATISY