Kulki Joyballs Trend fioletowe

50815044

Cena: 71,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Bardzo eleganckie kulki gejszy renomowanej niemieckiej marki Joydivision. Wykonane z przetestowanego dermatologicznie i klinicznie materiału Silikomed, bardzo dobrze tolerowanego przez skórę.

Kulki Joyballs  pomagają w poprawieniu czucia w obrębie przepony miednicznej i umożliwiają aktywny trening tego obszaru.

Kulki połączone są mocnym i elastycznym silikonowym sznureczkiem. Wewnątrz kulek Joyballs znajdują sie kulki pełniące rolę obciążników, które przy każdym ruchu ciała przekazują drgania na ściankę zewnętrzną. Ze względu na zintegrowany innowacyjny "efekt trampoliny" powoduje to wyzwolenie łagodnych "wibracji kinetycznych", które stymulują mięśnie dna miednicy do dodatkowego zaciskania i rozluźniania.

Średnica kulki: 3,5cm

Długość całkowita kulek 17cm, w tym długość sznureczka 9cm.

Waga 83g.

Kulki są zapakowane w bardzo eleganckie pudełko kartonowe. Świetny pomysł na prezent dla ukochanej osoby.

Bezszwowe wykończenie i zintegrowa silikonowy sznureczek sprawiają, że kulki są wodoszczelne, łatwe do czyszczenia, absolutnie higieniczne i bezpieczne

Okres przydatności kulek Joyballs można wydłużyć przez staranną pielęgnację i utrzymanie w czystości oraz niedopuszczanie do rozwoju bakterii. Do czyszczenia kulek (przed i po użyciu) wystarczy ciepła woda z mydłem. Zalecamy czyszczenie, pielęgnację i dezynfekcję kulek przy uzyciu preparatu clean'n'safe.

Do kulek dołączona została instrukcja użytkowania w j. polskim.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię
Kulki Joyballs Trend fioletowe

Kulki Joyballs Trend fioletowe

RABATYGRATISY