Kulki Joyballs secret single różowe czarne Zobacz większe

Kulki Joyballs secret single różowe czarne

FS_28954

Cena: 76,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Kulka gejszy renomowanej niemieckiej marki Joydivision. Wykonana z przetestowanego dermatologicznie i klinicznie materiału Silikomed, bardzo dobrze tolerowanego przez skórę.

Kulki Joyballs secret  pomagają w poprawieniu czucia w obrębie przepony miednicznej i umożliwiają aktywny trening tego obszaru.

Kulki nie posiadają tradycyjnych sznureczków. Są bardzo dyskretne. Wewnątrz kulek Joyballs znajdują sie kulki pełniące rolę obciążników, które przy każdym ruchu ciała przekazują drgania na ściankę zewnętrzną. Ze względu na zintegrowany innowacyjny  "efekt trampoliny" powoduje to wyzwolenie łagodnych "wibracji kinetycznych", które stymulują mięśnie dna miednicy do dodatkowego zaciskania i rozluźniania.

Średnica kulki: 3,5cm

Długość całkowita pojedynczej kulki 5,5cm

Okres przydatności kulek Joyballs można wydłużyć przez staranną pielęgnację i utrzymanie w czystości oraz niedopuszczanie do rozwoju bakterii. Do czyszczenia kulek (przed i po użyciu) wystarczy ciepła woda z mydłem. Zalecamy czyszczenie, pielęgnację i dezynfekcję kulek przy uzyciu preparatu clean'n'safe. Do nastepnego użycia przechowywać kulki w załączonym pokrowcu.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Kulki Joyballs secret single różowe czarne

Kulki Joyballs secret single różowe czarne

RABATY GRATISY