Kulki Satisfyer podwójne 3 szt.

5120034

Cena: 140,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Idealny zestaw treningowy dla jeszcze bardziej intensywnych orgazmów.

Satisfyer Balls – dla większej przyjemności z seksu, 80-150 g, 3 części 

Ten, kto jest w formie, czerpie więcej z życia. Odnosi się to też do życia erotycznego! Dzięki Satisfyer Balls możesz ćwiczyć i przygotować formę do własnego maratonu pożądania. Nosząc kulki miłosne ok. 15 minut dziennie, ćwiczysz swoje mięśnie dna miednicy – mięśnie, które pozwalają przeżywać orgazmy zapierające dech w piersiach. Ćwiczenia te nie są dobre tylko dla Ciebie, ale także dla Twojego ukochanego: wyćwiczone mięśnie dna miednicy dadzą Twojemu partnerowi fantastyczne uczucie wąskości – nie będziecie w stanie oderwać od siebie dłoni, bo kulki miłości szybką przerzucą Was z powrotem do fazy pierwszego zauroczenia!

  Trening daje najwięcej radości, gdy można zmierzyć jego efekty, dlatego też w zestawie znajdują się 3 kulki miłości: wszystkie trzy mają średnicę wynoszącą 3,4 cm, ale różnią się wagą. Zaczynasz od najlżejszej i zmieniasz kulki stopniowo. W tym zestawie najlżejsza kulka waży 79,3 g (normalna), środkowa ma wagę 114,1 g (dla doświadczonych), najcięższa – 150,3 g (dla zaawansowanych). Dzięki zaledwie kilkuminutowemu treningowi każdego dnia możesz wziąć swoje życie erotyczne we własne ręce! Wzmacniaj swoje mięśnie i podaruj sobie samej fantastyczne orgazmy. Jednocześnie łatwo owiniesz sobie wokół palca swojego partnera: Twoje silne mięśnie będą ciaśniej obejmować jego penisa, dając uczucie, które jest dla niego dosłownie wyczuwalne i sprawi, że oszaleje z pożądania. Za sprawą przyjaznego dla skóry silikonu medycznego kulki miłości łatwo się wkłada i są przyjemne w dotyku. Pętelka do wyciągania, która także w całości składa się z silikonu, służy do łatwego wyjmowania kulek.

Silikon medyczny sprawia, że kulki łatwo się wkłada. Materiał jest gładki i przyjemny dla skóry, a dodatkowo wyróżnia go nieporowata powierzchnia, dzięki czemu jest bardzo higieniczny. Z tego powodu idealnym rozwiązaniem jest wykonanie pętelki do wyciągania również z silikonu, ponieważ jest to miejsce, gdzie mogą zbierać się bakterie.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię
Kulki Satisfyer podwójne 3 szt.

Kulki Satisfyer podwójne 3 szt.

RABATYGRATISY