Notice: Undefined variable: cattt in /home/mrinves2/domains/alejafantazji.pl/public_html/classes/Meta.php on line 272
LibidoUP Spray 50ml - Libido u kobiet - Drogeria - Sklep Alejafantazji.pl
Obniżka! LibidoUP Spray 50ml Zobacz większe

LibidoUP Spray 50ml

Cena: 59,99 zł

-10,00 zł

Stara cena: 69,99 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Lovely Lovers LibidoUP Spray INNOVATIVE FORMULA 50ml – NEW EDITION - zwiększa doznania i ułatwia osiągnięcie orgazmu u Kobiet! Natychmiastowy wzrost libido u kobiet!

Najmocniejszy na rynku płyn intymny o natychmiastowym działaniu. Potęguje doznania oraz ułatwia osiągnięcie orgazmu przez kobiety. Dzięki zawartości składników aktywnych (m.in. L-arginina i Żeń-Szeń) wyróżnia się działaniem stymulującym poprawiając ukrwienie tkanek stref intymnych. Idealny w przypadku problemu osłabionego libido. Dodatkowym atutem jest bardzo przyjemny zapach. Może być stosowany z prezerwatywami oraz akcesoriami erotycznymi.


Co możesz zyskać dzięki LibidoUP SPRAY?
    -natychmiastowy wzrost libido,
    -intensywniejsze odczuwanie bodźców seksualnych,
    -wzmożone ukrwienie stref intymnych,
    -silniejszy orgazm,
    -wzmaga naturalne nawilżenie,
    -wielokrotny orgazm,
    -bardzo przyjemny zapach,
    -delikatny efekt rozgrzewający.


Dla kogo?
LibidoUP INNOVATIVE FORMULA jest formułą stworzoną z myślą o wszystkich kobietach. Jednak można wyróżnić 2 typy kobiet, które będą najbardziej zadowolone z jego działania:
-KOBIETY ŻĄDNE WRAŻEŃ-     które potrzebują silnej stymulacji,
-KOBIETY MAJĄCE PROBLEM ZE SZCZYTOWANIEM-     dzięki silniejszej stymulacji pochwy i łechtaczki żel ułatwia osiągnięcie orgazmu.


Dlaczego LibidoUP pomaga kobiecie osiągnąć orgazm?
Procesy sterujące osiągnięciem maksymalnego podniecenia seksualnego, a finalnie orgazmu u kobiet są niezwykle złożone. Wpływają na nie nastrój, hormony, układ krwionośny i nerwowy w miejscach intymnych oraz neuroprzekaźniki (m.in. tlenek azotu) działające na określone struktury w mózgu. Dlatego dla uzyskania optymalnego efektu w składzie LibidoUP znajdują się aż 2 składniki aktywne w największej na rynku dawce: L-arginina oraz Żeń-szeń.
    -L-ARGININA. Składnik ten wzbogacił recepturę LibidoUP, aby zwiększać doznania seksualne oraz satysfakcję z silniejszego i łatwiej osiągalnego orgazmu u kobiet. L-arginina jest aminokwasem pełniącym funkcję regulatora ciśnienia krwi. Dzięki zbadanym właściwościom pobudza mikrokrążenie (zwiększając przepływ krwi w naczyniach krwionośnych stref intymnych) oraz pomaga w efektywnym przyswajaniu składników odżywczych. Dlatego potęguje działanie wyciągu z żeń-szenia. L-arginina zwiększa produkcję oraz warunkuje syntezę tlenku azotu – neuroprzekaźnika kluczowego dla prawidłowej fizjologii orgazmu zarówno u kobiet jak i mężczyzn. Prawidłowa synteza NO intensyfikuje wrażliwość na stymulację, podstawowy objaw podniecenia seksualnego. Dlatego L-arginina jest jedną z najważniejszych substancji aktywnych płynu intymnego LibidoUP wyraźnie podnosząc jakość życia seksualnego kobiet.
    -Wyciąg z ŻEŃ-SZENIA (Ginseng root extract). Wyciąg z żeń-szenia jest 4-krotnie silniejszy od formy suszonej. Ekstrakt z korzenia żeń-szenia w przypadku użycia zewnętrznego stymuluje odnowę tkanek oraz przywraca skórze równowagę fizjologiczną. Ponadto dodaje energii i wspomaga proces regeneracji. Usuwa uczucie zmęczenia. Ma działanie wzmacniające.


LibidoUP Spray to płyn intymny stworzony na bazie wody, dzięki czemu jest w pełni bezpieczny dla skóry i nie wywołuje uczuleń. Ponadto nie pozostawia plam oraz może być stosowany z prezerwatywami oraz akcesoriami erotycznymi.

SPOSÓB UŻYCIA: Przed użyciem wstrząsnąć. Psiknąć 2-3 razy na miejsca intymne. Poczekać 2 minuty aż do pełnego wchłonięcia się płynu. Może być stosowany z prezerwatywą.
UWAGA: Produkt naturalnie mętny – jest to spowodowane wysoką zawartością składników aktywnych.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię
LibidoUP Spray 50ml

LibidoUP Spray 50ml

RABATYGRATISY