Notice: Undefined variable: cattt in /home/mrinves2/domains/alejafantazji.pl/public_html/classes/Meta.php on line 272
TightUP Gel 150ml - Libido u kobiet - Drogeria - Sklep Alejafantazji.pl
Obniżka! TightUP Gel 150ml Zobacz większe

TightUP Gel 150ml

Cena: 79,99 zł

-20,00 zł

Stara cena: 99,99 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Lovely Lovers TightUP Gel INNOVATIVE FORMULA 150ml – NEW EDITION - Odkryj przyjemność na nowo!
Żel ścieśniający i uelastyczniający ścianki pochwy.

Żel intymny o unikalnym na skalę Europy składzie stworzony by podnosić jakość życia seksualnego kobiet. Dzięki zawartości składników aktywnych (m.in. hamamelis, arginina i kasztanowiec) wyróżnia się działaniem ścieśniającym oraz uelastyczniającym ścianki pochwy poprawiając jakość życia seksualnego kobiet. „Efekt dziewicy” potęguje doznania zarówno u kobiet jak i u mężczyzn oraz ułatwia osiągnięcie orgazmu przez kobiety poprzez intensywną stymulację. Wydajny i śliski żel nawilżający został stworzony na bazie wody, dzięki czemu jest nieplamiący. Zapewnia optymalny poślizg zapobiegając otarciom i podrażnieniom. Idealny w przypadku problemu suchości miejsc intymnych.

Dla kogo?
TightUP Gel jest formułą stworzoną z myślą o wszystkich kobietach. Jednak można wyróżnić 3 typy kobiet, które będą najbardziej zadowolone z jego działania:
-KOBIETY ŻĄDNE WRAŻEŃ-     które potrzebują silnej stymulacji.
-KOBIETY MAJĄCE PROBLEM ZE SZCZYTOWANIEM-     dzięki silniejszej stymulacji pochwy i łechtaczki żel ułatwia osiągnięcie orgazmu.
-KOBIETY PO PORODZIE-     których ścianki pochwy zostały rozciągnięte przez ciążę lub mięśnie pochwy zwiotczały przez upływ czasu.


Co możesz zyskać dzięki TightUP Gel?
    -„efekt dziewicy” dzięki ścieśnieniu ścianek pochwy - czas trwania około 30min,
    -uelastycznienie ścianek pochwy,
    -intensywniejsze odczuwanie bodźców seksualnych,
    -silniejszy orgazm (a nawet wielokrotny),
    -wzmożone ukrwienie stref intymnych,
    -wzmaga naturalne nawilżenie,
    -delikatnie rozgrzewa,
    -poprawę jakości życia seksualnego,


Dlaczego TightUP INNOVATIVE FORMULA pomaga ścieśniać ścianki pochwy?
Zawarte w TightUP Gel wysokiej jakości składniki aktywne oddziałują na całej długości pochwy (zarówno na mniejsze jak i większe wargi sromowe). Procesy sterujące tym działaniem są wyjątkowo złożone, dlatego w celu uzyskania optymalnej skuteczności TightUP Gel niezbędne było zastosowanie aż 3 składników aktywnych w największej na rynku dawce:
    -Jak działa wyciąg z HAMAMELIS (Hamamelis Virginiana)?
    Dzięki zwartości garbników (elagotaniny i hamamelitany) oraz flawonoidów znajduje zastosowanie w produkcji balsamów i kremów przeznaczonych do masażu ujędrniającego ciało. Znacząco przyspiesza proces regeneracji skóry - skutecznie ją odmładzając dając efekt liftingu. Pobudza ziarninowanie skóry. Dodatkowo zawarte w nim saponiny wyróżniają się działaniem leczniczym: przeciwzapalnym, przeciwbakteryjnym, pierwotniakobójczym, przeciwgrzybicznym i przeciwwirusowym. Z uwagi na wszystkie wymienione zalety hamamelis jest jedną z najważniejszych substancji aktywnych żelu intymnego TightUP wyraźnie podnosząc jakość życia seksualnego kobiet.
    -Jak działa ARGININA?
    Arginina została zastosowana w recepturze TightUP Gel, aby zwiększać doznania seksualne oraz satysfakcję z silniejszego i łatwiej osiągalnego orgazmu u kobiet. L-arginina jest aminokwasem pełniącym funkcję regulatora ciśnienia krwi. Dzięki zbadanym właściwościom pobudza mikrokrążenie (zwiększając przepływ krwi w naczyniach krwionośnych stref intymnych) oraz potęguje działanie pozostałych składników aktywnych. L-arginina zwiększa produkcję oraz warunkuje syntezę tlenku azotu – neuroprzekaźnika kluczowego dla prawidłowej fizjologii orgazmu zarówno u kobiet jak i u mężczyzn. Prawidłowa synteza NO intensyfikuje wrażliwość na stymulację, czyli podstawowy objaw podniecenia seksualnego.
    -Jak działa wyciąg z KASZTANOWCA (Aesculus Hippocastanum extract)?
    Roślina lecznicza znana od wieków i wykorzystywana w lecznictwie na całym świecie. Zawiera flawonoidy (rutyna, astragalina, kwercytyna, izokwercytyna), garbniki, fenolokwasy, związki kumarynowe, garbniki i saponiny trójterpentynowe (eskulina) działając rewitalizująco na komórki skóry. Roślina wyróżnia się działaniem przeciwzapalnym, antybakteryjnym, przeciwkrwotocznym oraz uszczelnia naczynia krwionośne. Wyciągi wodne są stosowane m.in. przy zaburzeniach krążenia krwi.

 TightUP GEL to żel intymny stworzony na bazie wody, dzięki czemu jest w pełni bezpieczny dla skóry i nie wywołuje uczuleń. Ponadto nie pozostawia plam oraz może być stosowany z prezerwatywami oraz akcesoriami erotycznymi.

SPOSÓB UŻYCIA: Przekręcić pompkę do pozycji "OPEN". Nanieść pożądana ilość żelu na miejsca intymne. Czynność tę można powtarzać wielokrotnie. Żel może być stosowany z prezerwatywą oraz z akcesoriami erotycznymi.
UWAGA: Dla optymalnego efektu zaleca się wmasować dodatkową porcję w wargi sromowe np. podczas gry wstępnej.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię
TightUP Gel 150ml

TightUP Gel 150ml

RABATYGRATISY