Obniżka! SLIDE4EVER Silicone Lube 150ml Zobacz większe

SLIDE4EVER Silicone Lube 150ml

Cena: 35,99 zł

-10,00 zł

Stara cena: 45,99 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Lovely Lovers SLIDE4EVER Silicone Lube 150ml - NEW EDITION - ekstremalnie wydajny żel silikonowy UNDERWATER FORMULA!
Bardzo wydajny i długotrwale nawilżający żel intymny na bazie silikonu. Dzięki wyjątkowej formule zapewnia optymalny poślizg zapobiegając otarciom i podrażnieniom nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach (np. pod wodą). Poprzez odpowiednie nawilżenie zwiększa odczuwanie doznań przez obojga partnerów. Idealny w przypadku problemu suchości miejsc intymnych.

Zalety SLIDE4EVER Silicone Lube:
    -długotrwałe nawilżenie,
    -nawet pod wodą,
    -gwarantuje ekstremalny poślizg,
    -bezpieczny dla delikatnej skóry stref intymnych,
    -zapobiega otarciom i podrażnieniom.

Ze względu na wszystkie wyżej wymienione zalety to właśnie SLIDE4EVER jest polecany każdemu, kto odczuwa, iż nawilżenie żelem na bazie wody to za mało.


 Lovely Lovers SLIDE4EVER Silicone Lube jest formułą stworzoną z myślą o wszystkich, którzy cenią sobie możliwie jak najbardziej długotrwałe nawilżenie niezależnie od warunków. Żel znakomicie sprawdzi się w trakcie:
-WODNE IGRASZKI-     dzięki zastosowaniu silikonowej bazy żel wydajnie nawilża i nie wypłukuje się tak łatwo jak żele na bazie wody. Dlatego można go stosować pod prysznicem czy w wannie.
-BARDZO INTENSYWNY STOSUNEK/MASAŻ -    dzięki wyjątkowo śliskiej formule i wydajności żel zaspokoi nawet najbardziej wymagających
-FISTING, ANAL I INNE...-     ekstremalnie długotrwałe nawilżenie jakie zapewnia SLIDE4EVER jest idealne do różnych zabaw w tym nawet fistingu


Żel intymny SLIDE4EVER Silicone Lube został stworzony na bazie silikonu. Dzięki swojej strukturze tworzy na ciele mikro-powłokę zapewniając wyjątkowo długotrwałe nawilżenie, nawet podczas podwodnych igraszek czy fistingu.


SPOSÓB UŻYCIA: Przekręcić pompkę do pozycji OPEN. Nanieść pożądana ilość żelu na miejsca intymne. Czynność tą można powtarzać wielokrotnie.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

SLIDE4EVER Silicone Lube 150ml

SLIDE4EVER Silicone Lube 150ml

RABATY