Olejek do masażu rozgrzewający Hot Romantic 150ml LoveStim

60815029

Cena: 30,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

HOT ROMANTIC 150ml to nowoczesny ソel do masaソu intymnego, kt・ry jednocze・nie rozgrzewa i stymuluje podniecenie u kobiet i u m・ソczyzn

Co potrafi HOT ROMANTIC:

  • Jest idealnym, gęstym żelem do masażu erotycznego
  • Lekko rozgrzewa ciało, co czyni masaż bardziej przyjemnym i pobudzającym
  • Nałożony na miejsca intymne stymuluje je i pobudza. Rozgrzewa i wzmacnia krążenie. Możesz nim masować penisa lub waginę. Działa podobnie u obojga partnerów
  • Może być używany jako stymulujący lubrykant na bazie wody. Pozwoli na poznanie nowych doznań.

HOT ROMANTIC zostaウ stworzony na bazie wody. Dzi・ki temu moソe by・ uソywany z prezerwatywami, lateksem czy wszelkiego rodzaju gadソetami erotycznymi.

Stosowanie żelu wprowadza erotyczną atmosferę, masaż z użyciem tego żelu pozwala na wyluzowanie się, odprężenie i oczekiwanie na niesamowity seks.

Zacznij od masażu ciała, by powoli przejść do części intymnych. Nie śpiesz się przy tym, cieszcie się tą chwilą. Żel pomoże przełamać bariery, i odważyć się na coś nowego, coś co chcieli byście spróbować ale dotąd brakowało odwagi.

HOT ROMANTIC to jest produkt nagrodzonej laurem konsumenta marki LoveStim. Co powinieneś o nim wiedzieć:

LoveStim to bardzo popularna w naszym kraju marka, skupiajケca si・ na rozwiケzaniach, kt・re przynoszケ jak najwi・cej korzy・ci podczas zabaw intymnych. Kochamy by・ z Wami, kochamy dawa・ rozkosz.

  1. ® - Oznacza że marka LoveStim przeszła całą procedurę rejestracji znaku towarowego. Ten znaczek to świadectwo stabilnej mocnej marki
  2. Jak wszystkie żele od LoveStim posiada numerowany hologram, gwarantujący autentyczność żelu. Uważaj na żele bez hologramu.
  3. Laur konsumenta przyznany marce LoveStim, to dowód spełniania wysokich norm i oczekiwań społecznych. To dzięki zadowolonym klientom, możemy cieszyć się tą nagrodą.

Sposób użycia:

Nanieś żel na powierzchnię ciała i powoli masuj...

Pojemność 150ml


Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię
Olejek do masażu rozgrzewający Hot Romantic 150ml LoveStim

Olejek do masażu rozgrzewający Hot Romantic 150ml LoveStim

RABATYGRATISY