Lubrykant do mocnego fistingu By Fist 150ml LoveStim

60815033

Cena: 35,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Nowoczesny żel przeznaczony do fistingu oraz ostrych zabaw erotycznych.

BY FIST to żel dający zupełnie nową jakość mocnych zabaw. Może być używany podczas seksu analnego jak i waginalnego. Nadaje się do każdego rodzaju gadżetów, choć jego główne zastosowanie jest w tych największych.

Żel BY FIST to gwarancja czerpania maximum przyjemności z zabawy nawet największymi gadżetami. A także przy ekstremalnych zabawach, szybkim i mocnym seksie.

Ten żel to także maksymalny komfort dla rozpoczynających swoją przygodę z seksem analnym lub z gadżetami erotycznymi.

BY FIST to żel znanej z licznych kosmetyków erotycznych marli LoveStim. Marki nagrodzonej laurem konsumenta. Dzięki temu, kupując BY FIST masz pewność zakupu produktu wysokiej jakości.

Jeżeli chcesz sprawdzić swoje możliwości w tematyce fistingu, lubisz przekraczać swoje granice, ograniczenia swojego ciała to ten żel jest właśnie dla Ciebie.

Jeżeli jesteś początkującym miłośnikiem mocniejszych zabaw, trudno będzie znaleźć coś bardziej odpowiedniego w tak dostępnej cenie.

  1. LoveStim to bardzo popularna w naszym kraju marka, skupiająca się na rozwiązaniach, które przynoszą jak najwięcej korzyści podczas zabaw intymnych.
  2. Laur konsumenta przyznany marce LoveStim, to dowód spełniania wysokich norm i oczekiwań społecznych. To dzięki zadowolonym klientom, możemy cieszyć się tą nagrodą.
  3. ® - Oznacza że marka LoveStim przeszła całą procedurę rejestracji znaku towarowego. Ten znaczek to świadectwo stabilnej mocnej marki.
  4. Jak wszystkie żele od LoveStim posiada numerowany hologram, gwarantujący autentyczność żelu. Uważaj na żele bez hologramu.
  5. Znak Premium Quality - to chyba mówi samo za siebie
  6. Żel zabezpieczony jest folią termokurczliwą. Dzięki temu masz pewność, że nikt go nie próbował, nie ruszał, nie otwierał. Kupując ten żel wiesz że jesteś jego pierwszym i jedynym właścicielem, że nikt po opuszczeniu fabryki, nawet go nie dotykał.

Pojemność żelu 150ml


Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię
Lubrykant do mocnego fistingu By Fist 150ml LoveStim

Lubrykant do mocnego fistingu By Fist 150ml LoveStim

RABATYGRATISY