Masażer Emma Neo Svakom

5512100000

Cena: 269,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

KolorCzarny

Więcej informacji

Różdżka do masażu z dużą głowicą masującą i funkcją ogrzewania ciała do 38°C. 6 cichych jak szept trybów wibracji, każdy z 5 intensywnościami, ktore można kontrolować bezpośrednio na zabawce. Możliwość sterowania również za pomocą aplikacji FeelConnect 3 z 3 nowymi funkcjami głównymi:
- sterowanie na odległość (w dowolnym momencie z dowolnego miejsca na świecie)
- połączenie z interaktywnymi filmami 2D (Interaktywna funkcja w czasie rzeczywistym pozwoli Ci zsynchronizować się z ulubionymi interaktywnymi filmami 2D, aby Twoje ulubione treści przeniosły Cię na nowe i lepsze wyżyny)
- oraz funkcja interaktywnej kamery internetowej (Interaktywna funkcja kamery internetowej sprawia, że Emma Neo jest tajną bronią dla wykonawców przed kamerami. Możesz pozostać w lepszym kontakcie ze swoimi fanami, usiąść wygodnie, zrelaksować się i cieszyć się niezwykłymi doznaniami).
Specjalną atrakcją jest dodatkowa nasadka masująca z bardzo długimi i elastycznymi wypustkami. Używaj ich do stymulacji uszu, szyi, sutków i wszystkich tych wrażliwych obszarów, które wymagają dużo więcej uwagi…
Możliwość ładowania za pomocą dołączonego kabla USB. W zestawie torba do przechowywania.
Długość całkowita 20,3 cm
Długość króliczych uszu 8 cm, 
Średnica 4,9 cm.
Silikon, PU, ABS+ PC, metale
Waga: 210g
Typ baterii: polimerowa bateria litowa
Pojemność baterii: 2200 mAh
Czas ładowania: 5 godzin
czas pracy: 4 godziny
Wodoodporność: Wodoodporna

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię
Masażer Emma Neo Svakom

Masażer Emma Neo Svakom

RABATYGRATISY