Koraliki analne - Smile Bowler black anal wand

FS_4478

Cena: 67,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Zastanawiasz się wraz ze swoją partnerką lub partnerem jak urozmaicić życie erotyczne? Chcesz wprowadzić do Waszej sypialni nieco pikanterii? Zapewnią ją z pewnością ciekawe gadżety! Tym, który ostatnimi czasy cieszy się wielką popularnością, są koraliki analne.

Celem koralików analnych jest pobudzenie niezwykle wrażliwego na seksualne bodźce odbytu. Mogą być one stosowane zarówno przez kobiety, jak i przez mężczyzn, a dla obojga będzie to wyjątkowe doświadczenie. Często wykorzystywane są jako przygotowanie do seksu analnego – mają na celu nieco rozluźnić partnera. Pozwalają również na stymulację prostaty oraz ćwiczenie mięśni Kegla u kobiet. Akcesorium charakteryzuje się zwiększającą się średnicą kulek, co ma na celu spotęgowania przeżyć podczas stosunku. Wykonane z silikonu zapewniają stuprocentowy komfort użycia, higienę, a także miękkość. Przed zastosowaniem warto wykorzystać dedykowany lubrykant, który zniweluje ewentualne nieprzyjemne odczucia i pozwoli w pełni cieszyć się nowymi doznaniami seksualnymi.

  • WIĘCEJ INFORMACJI
  • Różdżka analna Smile Bowler
  • Wyjątkowa, elastyczna różdżka analna składająca się z pięciu kuleczek.
  • Posiada wyjątkowy kształt i uchwyt ułatwiający użycie.
  • Wymiary: długość: 17 cm, średnica: 1,5-3,2 cm.
  • Kolor: czarny.
  • Materiał: silikon (kauczuk silikonowy).

Sposób czyszczenia: do higieny najlepiej użyć specjalistycznych kosmetyków, można jednak też zastosować bezpieczny dla skóry detergent oraz ciepłą wodę.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Koraliki analne - Smile Bowler black anal wand

Koraliki analne - Smile Bowler black anal wand

RABATY GRATISY