Obniżka! Zestaw E15 - Potency Therapy x3 tab. Zobacz większe

Zestaw E15 - Potency Therapy 3x tab.

Zestaw zawiera: 3 opakowania tabletek Potency Therapy.

Więcej szczegółów

Cena: 239,90 zł

-120,00 zł

Stara cena: 359,90 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

W ZESTAWIE ZAWSZE TANIEJ!!!

Zestaw zawiera: 3 opakowania tabletek Potency Therapy.

Potency Therapy tabletki.

Jedyny w swoim rodzaju tak kompletny produkt na erekcję, dostępny bez recepty. Jego unikalny ziołowy skład zapewnia korzystny wpływ na zaburzenia wzwodu oraz osiągane orgazmy u mężczyzn. Został stworzony tak, abyś bez problemu był w stanie wywołać erekcję o jakiej nawet nie marzyłeś.

Regularne stosowanie Potency therapy w sposób niezawodny wpływa na długoterminową poprawę Twoich osiągnięć seksualnych.


Składniki zawarte w potency therapy to znane od wieków ziołowe składniki, które zwiększają poziom libido i przywracają siły witalne. Potency therapy sprawi, że już nie będziesz musiał przyjmować doraźnych . Efekt ten utrzymuje się na stałe. Pomaga mężczyznom w sposób zdumiewający odzyskać satysfakcję we współżyciu seksualnym. Kompleks składników zawartych w Potency therapy w sposób kompletny przyczynia się do silniejszych erekcji poprzez blokowanie enzymu Phosphodiesterase-5 (PDE-5). Pomaga to mięśniom gładkim w penisie odprężać się i poszerzać. Krew do penisa napływa znacznie szybciej. Efektem tego jest silna potencja, na stałe. Po dłuższym okresie przyjmowania suplementu Potency therapy wzrasta ogólna sprawność seksualna oraz następuje intensyfikacja doznań. Odpowiednio dobrana mieszkanka niezawodnych ziół zawarta w suplemencie podnosi poziom testosteronu, jak również zwiększa produkcję nasienia.


Stosować 1-2 tabletki dziennie zaraz po pierwszym posiłku. Nie przekraczać zalecanej dawki do spożycia podczas jednego dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Zestaw E15 - Potency Therapy 3x tab.

Zestaw E15 - Potency Therapy 3x tab.

Zestaw zawiera: 3 opakowania tabletek Potency Therapy.

RABATYGRATISY