Zestaw E26 - Libido Therapy tab. + Libigel

Zestaw zawiera: Libido Therapy tab. i Libigel.

Więcej szczegółów

Cena: 119,90 zł

-99,00 zł

Stara cena: 218,90 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

W ZESTAWIE ZAWSZE TANIEJ!!!

Zestaw zawiera: Libido Therapy tab. i Libigel.

Libido Therapy tab. -jedyny w swoim rodzaju tak kompletny produkt na libido, dostępny bez recepty. Jego unikalny ziołowy skład zapewnia korzystny wpływ na zaburzenia wzrostu libido oraz osiągane orgazmy u kobiet. Został stworzony tak, abyś bez problemu mogła czerpać pełną przyjemność. Regularne stosowanie libido therapy w sposób niezawodny wpływa na długoterminową poprawę Twoich osiągnięć seksualnych.


Składniki zawarte w libido therapy to znane od wieków ziołowe składniki, które zwiększają poziom libido i przywracają siły witalne. libido therapy sprawi, że już nie będziesz musiała udawać orgazmów, naprawdę będziesz je miała! Pomaga w sposób zdumiewający odzyskać satysfakcję we współżyciu seksualnym. Libido therapy to zupełnie nowy suplement na polskim rynku, mimo, że na rynku znajduję się krótki czas to już zyskał ogromną popularność, dzięki swojej skuteczności. Nasz produkt jest polecany przez klientki z całego świata. Przetestowały go miliony kobiet, z rewelacyjnym skutkiem. Libido therapy to jedyny tak skuteczny i dający efekty na stałe suplement diety.
Dzięki działaniu Libido therapy zobaczysz jak łatwo osiągniąć prawdziwy długi orgazm! Stosowanie suplementu diety jest bardzo proste, wystarczy przyjmować jedną tabletke dziennie i popić dużą ilością wody. Doświadczysz uczucia, które bez problemu, będziesz odczuwać podczas każdego stosunku! I to bez zbędnych wspomagaczy, dzięki temu osiągasz kilka orgazmów jednej nocy!


Stosować 1 tabletka dziennie zaraz po pierwszym posiłku. Nie przekraczać zalecanej dawki do spożycia podczas jednego dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Libigel -na podniecenie seksualne kobiety wpływa wiele czynników: nastrój, układ hormonalny, układ krwionośny i układ nerwowy. W celu maksymalnego podniecenia i odprężenia w żelu LibiGel zastosowano aż 2 składniki aktywne poprawiające libido: L-argininę oraz żeń- szeń.

LibiGel został stworzony na bazie wody, dzięki czemu jestbezpieczny dla skóry, nie wywołuje alergii. LibiGel nie pozostawia plam, może być używany z prezerwatywami i akcesoriami erotycznymi.

LibiGel potęguje doznania erotyczne na 3 sposoby:
    -poprawia libido,
    -poprawia krążenie w sferach intymnych,
    -przyjemnie rozgrzewa, powodując delikatne mrowienie.

LibiGel powstał specjalnie z myślą o kobietach, którym zależy na maksymalnym podnieceniu podczas stosunku oraz gwarancji silnego orgazmu.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię
Zestaw E26 - Libido Therapy tab. + Libigel

Zestaw E26 - Libido Therapy tab. + Libigel

Zestaw zawiera: Libido Therapy tab. i Libigel.

RABATYGRATISY