Obniżka! Zestaw E27 - Viamea 3x tab. dla kobiet Zobacz większe

Zestaw E27 - Viamea 3x tab. dla kobiet

Zestaw zawiera: 3x tabletki Viamea.

Więcej szczegółów

Cena: 119,90 zł

-90,00 zł

Stara cena: 209,90 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

W ZESTAWIE ZAWSZE TANIEJ !!!

Zestaw zawiera: 3x tabletki Viamea.

Viamea jest w pełni naturalna, co oznacza, że nie zawiera hormonów. Składniki w niej zawarte znane są ze swoich właściwości relaksujących i rozluźniających. To ułatwi Ci zrelaksowanie się i w pełni oddanie intymnej chwili.


Receptura została opracowana tak, abyzwiększać ukrwienie pochwy i wpływać pozytywnie na jej wilgotność, przez to pieszczoty będą znacznie intensywniejsze i doprowadzą Cię do szału! Skład: 58 mg Calcium, Muira Puama (Ptychopetalum olacoides), L-Arginine, Niacin, Cola (Cola aucuminate), Terrestris Extract, Ginger (Zingiber officinale), Cayenne (Capsicum Annom), Catuaba (Erytroxylum catuaba), American Ginseng (Panax quinquefolius), Siberian Ginseng (Eleutherococcus senticosus), Asian Ginseng (Panax ginseng), Sarsaparilla (Smilax aristolochifolia), Zinc, Caffeine, Orchic Substancje, Boron Citrate, Cellulose, Croscarmellose Sodium, Magnesium Stearate, Modified Cellulose, Silica.


Stosować: 1 tabletka na 30 minut przed seksem.

Przed zastosowaniem suplementu zalecamy konsultacje z lekarzem w przypadku cukrzycy (niektóre składniki obniżają znacznie poziom cukru we krwi), chorób nerek i wątroby, depresji, chorób krwi.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Zestaw E27 - Viamea 3x tab. dla kobiet

Zestaw E27 - Viamea 3x tab. dla kobiet

Zestaw zawiera: 3x tabletki Viamea.

RABATYGRATISY