Masażery  

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 35 elementów

Obok klasycznych stymulatorów, idealnych dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z tego rodzaju gadżetami erotycznymi, sklep internetowy alejafantazji.pl posiada w asortymencie nowoczesne wibratory – masażery. Są to urządzenia zaprojektowane z najwyższą starannością o najmniejsze detale, dostępne zarówno w wersji bezprzewodowej, jak i zasilane na prąd, z płynnie regulowaną prędkością wibracji.

Działając jako sprawdzony sklep z wibratorami online, proponujemy duży wybór stymulatorów – masażerów, których moc i siłę wibracji można bez trudu regulować za pomocą przycisków lub dołączonych pilotów. Wibrujące końcówki są w stanie zapewnić przyjemny i długi masaż stref erogennych bądź szybko przejść na wyższy poziom rozkoszy.

Wśród szerokiej gamy produktów dostępnych w tej kategorii można znaleźć między innymi tanie wibratory w ekskluzywnej wersji Smile, idealne dla par, a także modele zbudowane na kształt mikrofonu, posiadające ruchomą główkę i trzy poziomy silnych wibracji. Na wyróżnienie zasługują także stymulatory z fantazyjnymi rowkami oraz różnorodnymi końcówkami, w których z jednej strony znajduje się duża kula, a z drugiej wąskie i szpiczaste zakończenie.

Wszystkie oferowane w tej kategorii wibratory – masażery zostały zaprojektowane tak, aby spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób, dlatego z całą pewnością przypadną do gustu miłośnikom i miłośniczkom intensywnych, niezapomnianych doznań. Dzięki niewielkim rozmiarom gadżety te mogą być wykorzystywane nie tylko w domowej sypialni – można je mieć zawsze przy sobie, gdyż bez trudu zmieszczą się w każdej damskiej torebce.

RABATYGRATISY