Wibrator to gadżet erotyczny, który ma za zadanie sprawić jak największą rozkosz. W związku z tym powinien być on w jak największym stopniu dopasowany do preferencji użytkowniczki. Ponieważ każda kobieta pragnie innych doznań, oferta wibratorów jest niezwykle szeroka. Różnią się one zarówno wielkością, jak i materiałem czy przeznaczeniem.

Rodzaje dilda i jak je stosować

Gadżety erotyczne przestały być tematem tabu. Korzystamy z nich coraz częściej i coraz chętniej, nie tylko w pojedynkę, ale także w parach. Dzięki różnym zabawkom erotycznym życie intymne może zostać przeniesione na całkiem nowy poziom. Wyjaśniamy, co to jest dildo, jakie są jego rodzaje i w jaki sposób korzystać ze sztucznych penisów.

Planszowa gra erotyczna to świetna propozycja dla par, które chcą urozmaicić swoją codzienność, ale także na wiele wyjątkowych okazji - np. wieczór panieński. Jednak nie ulega wątpliwościom, że gry planszowe erotyczne najczęściej wybierają pary, które chcą polepszyć swoje życie erotyczne.

Seks oralny, zwany czasem miłością po francusku, często bywa niedoceniany i lekceważony. Dzieje się tak z różnych względów, np. osobistych uprzedzeń, stereotypów, czy złych doświadczeń. Ten rodzaj aktywności seksualnej może być jednak niezwykle przyjemny i potrafi mocno zacieśnić więzy między kochankami - podpowiadamy, jak uatrakcyjnić zabawę w łóżku przy użyciu ust.

Początki każdego związku są niesamowicie romantyczne i pełne namiętności oraz niespodzianek. Choć z każdym kolejnym tygodniem, miesiącem czy rokiem miłość się umacnia, niestety do związku bardzo szybko potrafi się wkraść rutyna...

Wyświetlono 1 do 5 z 15 (1 Strony)
RABATYGRATISY