Gadżety erotyczne mogą poprawić jakość życia seksualnego. Gdy mówi się o masturbacji, większość osób ma przed oczami dilda i wibratory dla pań. Coraz więcej klientów sklepów dla dorosłych jest jednak zainteresowanych masturbatorami męskimi – kupują je nie tylko samotni panowie, ale też kobiety, które chcą urozmaicić zabawy w sypialni ze swoim partnerem. Masturbator jest też wspaniałym przyrządem treningowym dla mężczyzn, którzy borykają się z pro

Pary, które chciałaby urozmaicić swoje życie erotyczne, często decydują się na spróbowanie BDSM. Krępowanie, dominacja, sadyzm i masochizm kręcą wiele osób, jednak część z nich boi się przekroczenia granicy między przyjemnością a bólem. Zabawa w BDSM powinna opierać się na wzajemnym zaufaniu, a osoba uległa, jak i dominująca, muszą czuć się podczas niej bezpieczne. Jak ustalić zasady sesji BDSM, by rozkosz nie ustąpiła bólowi? Sprawdź!

Każda kobieta kocha perfumy. Ładny zapach zwraca uwagę otoczenia. Szczególnie gdy wybieramy się na wyjątkową imprezę, udajemy się do drogerii po perfumy. Tanie kosmetyki nie robią szczególnego wrażenia, bo zapach jest nieszczególny i krótkotrwały.

Seks BDSM wciąż pozostaje tematem tabu. Część osób uważa go za zbyt perwersyjny i wychodzący poza „normalne” życie seksualne. Tymczasem wiele kobiet, jak i mężczyzn, ma fantazje erotyczne z nim związane. Przyjmowanie określonej roli w łóżku bywa podniecającą odskocznią od tej, odgrywanej w codziennym życiu. Wpływową businesswoman nieraz kręci odgrywanie skrępowanej ofiary, a stonowaną bibliotekarkę – nieustępliwej dominy. Jak spróbować BDSM i jak

Seks analny jest często niepotrzebnie demonizowany. Wiele kobiet nie chce nawet spróbować tej formy współżycia, gdyż boją się dyskomfortu, a nawet bólu. Tymczasem seks analny może dawać wiele przyjemności, a nawet doprowadzić do orgazmu obojga partnerów. Dlatego właśnie warto go spróbować – kluczowe jest jednak odpowiednie przygotowanie. O czym należy pamiętać?

Wyświetlono 1 do 5 z 35 (1 Strony)
RABATYGRATISY