Dwa różne terminy, a tak niezwykle ważne z punktu widzenia sfery intymnej człowieka. Potencja i erekcja, czyli odmienne pojęcia, które łączy osoba mężczyzny. Mianem potencji określa się ogólną sprawność seksualną, która pozwala odpowiednio reagować na bodźce seksualne oraz właściwie na nie odpowiadać.

Jak zacząć przygodę z BDSM?

BDSM jest odmianą relacji seksualnych, która zdobywa coraz większą popularność. To, co kiedyś było praktyką marginalną, dziś przedostaje się do mainstreamu i urozmaica życie łóżkowe całkiem sporej liczby par. Dzieje się tak między innymi ze względu na oddziaływanie, jakie wywarła na wiele osób seria książek i filmów o słynnym Christianie Greyu. Po przeczytaniu trylogii E. L. James mnóstwo czytelniczek zapragnęło wprowadzić do swojego życia elemen

Jak działają feromony?

Niezależnie od tego, czy mamy już swoją drugą połówkę, czy jeszcze wciąż jej szukamy, jedno się nie zmienia – zawsze chcemy czuć się atrakcyjni. Używamy w tym celu różnych sposobów: dbamy o sylwetkę, włosy, makijaż czy atrakcyjne ubrania.

Popularność gadżetów erotycznych nieustannie rośnie. Takie akcesoria dodatkowo coraz częściej są tworzone tak, aby jednocześnie przynosiły satysfakcję obydwojgu kochanków. Które z nich znakomicie się w tym sprawdzą?

Czym się kierować wybierając wibrator?

Wibrator to gadżet erotyczny, który ma za zadanie sprawić jak największą rozkosz. W związku z tym powinien być on w jak największym stopniu dopasowany do preferencji użytkowniczki. Ponieważ każda kobieta pragnie innych doznań, oferta wibratorów jest niezwykle szeroka. Różnią się one zarówno wielkością, jak i materiałem czy przeznaczeniem.

Wyświetlono 1 do 5 z 19 (1 Strony)
RABATYGRATISY