Miniwibratory do 10cm  

Pokazuje 1 - 18 z 18 elementów

Poza klasycznymi czy realistycznymi stymulatorami, sklep internetowy alejafantazji.pl posiada w swojej ofercie starannie wykonane mini wibratory do 10 cm. Ze względu na swój nieduży rozmiar, tego typu gadżety erotyczne doskonale sprawdzą się dla wszystkich, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z akcesoriami urozmaicającymi życie seksualne. Co więcej, z uwagi na swój kieszonkowy wymiar, gadżety te można zabrać ze sobą praktycznie wszędzie.

Dostępne w tej kategorii tanie wibratory są przeznaczone przede wszystkim do masowania łechtaczki oraz innych zewnętrznych stref erogennych. Jako sprawdzony sklep z wibratorami online, proponujemy duży wybór stymulatorów o rozmiarze nieprzekraczającym 10 cm, wśród których znajdują się modele w srebrnym kolorze, z dodatkowymi wyżłobieniami, a także całkowicie wodoodporne, które można zanurzać w wodzie, dzięki czemu świetnie sprawdzą się podczas zabaw w wannie czy pod prysznicem. Niektóre ze stymulatorów posiadają nieregularne kształty (szerszą końcówkę i cienką część środkową), a także diody LED wskazujące, który z silników jest aktywny. Oferowane przez nas produkty mogą być bezpiecznie używane zarówno podczas gry wstępnej, jak i podczas seksu.

Wszystkie proponowane w tej kategorii mini wibratory do 10 cm zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów, niezawierających ftalanów i innych szkodliwych związków dla zdrowia. Te niepozorne gadżety erotyczne posiadają kilka trybów wibracji, które w połączeniu ze starannie wyprofilowanymi końcówkami ułatwiają dotarcie do punktu G i osiągnięcie pełnej rozkoszy.

RABATYGRATISY