Pozostałe 

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

Poza stymulatorami klasycznymi, nowoczesnymi czy o realistycznym wyglądzie, w asortymencie naszego sklepu internetowego posiadamy także wiele innych wibratorów, które zostały stworzone z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach. To, co je wyróżnia, to przede wszystkim wysoka jakość wykonania oraz różnego rodzaju dodatkowe funkcje, dzięki którym idealnie sprawdzą się dla wszystkich, którzy lubią budować napięcie przed najbardziej intensywnymi doznaniami i oczekują gadżetów zaprojektowanych do zabawy w każdym tego słowa znaczeniu.

Jako sprawdzony sklep internetowy z wibratorami oferujemy bogatą gamę urządzeń w kształcie delfina czy króliczka z elastycznymi uszami, które wyposażono w wypustki stymulujące łechtaczkę oraz zróżnicowane prędkości wibracji, aby zagwarantować niezapomniane przeżycia. Dostępne w tej kategorii tanie wibratory to również innowacyjne stymulatory w formie wibrujących pocisków, które dzięki temu, że są niewielkie i niepozorne, perfekcyjnie celują w najbardziej wrażliwe miejsca w kobiecym ciele.

Poza standardowymi wibratorami nasz asortyment obejmuje także innowacyjne nasadki na palec z wibrującymi elementami, które wyposażono w kilka trybów wibracji sterowanych przy pomocy jednego przycisku. Są one niezwykle proste w obsłudze, gwarantując przy tym bardzo intensywne, mocne wibracje. Wszystkie dostępne w tej kategorii wibratory, jakie oferuje nasz sklep online, dzięki starannemu wykonaniu i zastosowaniu wysokiej klasy materiałów, stanowią idealny wybór dla osób, które chcą posiadać intensywną przyjemność na wyciągnięcie ręki.

RABATYGRATISY