Feromony

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 32 elementów

Feromony to substancje chemiczne naturalnie produkowane przez wszystkie organizmy żywe, których skuteczność potwierdzają rozliczne badania. Zadaniem tych związków chemicznych jest zarówno komunikacja, jak i przyciąganie osobników płci przeciwnej. W praktyce u ludzi aktywują one popęd seksualny poprzez wrażenie podniesienie atrakcyjności. W świecie zwierząt pełnią również rolę zwalczania zbyt silnej konkurencji ze strony osobników jednego gatunku, szczególnie gdy populacja jest zbyt liczna, a co za tym idzie szanse na znalezienie partnerki i przekazanie genów maleją.

Jak działają feromony?

Feromony można nazwać naturalnym, choć niewidzialnym kanałem komunikacji międzyludzkiej. Nawet jeśli sobie tego nie uświadamiasz, to one sprawiają, że podrywa Cię nieznajomy, pomimo że widzi Cię pierwszy raz w życiu, a koleżanka z pracy posyła Ci promienny uśmiech. Tak to działa w naturze. Pomyśl więc, co się stanie, jeśli postanowisz tej naturze delikatnie pomóc, wykorzystując nowoczesne perfumy z feromonami dla kobiet i mężczyzn dostępne w naszym sklepie online? Nie wiedzieć czemu jesteśmy pewni, że na samą myśl się uśmiechasz.

Dzięki naszym perfumom z feromonami:

  • zdecydowanie poprawisz swój nastrój,
  • skutecznie przyciągniesz uwagę płci przeciwnej niezależnie czy jesteś mężczyzną, czy kobietą,
  • podniesiesz swoją atrakcyjność w oczach innych i swoich własnych,
  • wzbudzisz respekt otoczenia,
  • roztoczysz wokół siebie aurę tajemniczości, która wzbudzi zainteresowanie.

Naturalne feromony

Jak już wspominaliśmy, feromony wytwarzane są przez wszystkie organizmy żywe. Oznacza to, że każdego dnia wytwarzają je zarówno ciała mężczyzn, jak i kobiet na całym świecie. Niestety feromony produkowane przez nasz organizm są skutecznie tłumione przez współczesny styl życia – codzienne korzystanie z silnie działających antyperspirantów i dezodorantów, a także perfum o silnych zapachach. Nie pomagają im również częste kąpiele. Na szczęście nie oznacza to, że aby skorzystać z dobrodziejstw, jakie dają nam feromony, powinniśmy przestać się kąpać. W takiej sytuacji z pomocą przychodzą nam perfumy z feromonami pochodzenia syntetycznego, które skutecznie podnoszą naszą atrakcyjność w oczach płci przeciwnej i zwiększają nasz potencjał płciowy. 

Jak używać feromonów?

Feromony są proste w użyciu, ponieważ korzysta się z nich dokładnie tak samo, jak z ulubionych zapachów zakupionych w perfumerii. Produkty dostępne w naszej ofercie stanowią skuteczne połączenie związków feromonowych ze świeżymi zapachami, co oznacza, że nikt nie rozpozna, że używasz czegoś innego niż klasycznych perfum. To będzie tylko Twoja słodka tajemnica. 

Wystarczy, że naniesiesz kilka kropli w miejsca, w których skóra jest najcieplejsza tj. nadgarstki, szyja czy wewnętrzna strona łokci, aby już za chwilę poczuć magię ich działania w postaci przyciągnięcia uwagi osób z naszego otoczenia. Nic więcej nie trzeba, aby poczuć się atrakcyjnie i skutecznie podnieść pewność siebie co w perspektywie przyniesie również nowe relacje o podłożu erotycznym.

Feromony to nie magia, tylko nauka!

Feromony zawarte w oferowanych przez nas perfumach sprawiają, że absolutnie nikt nie przejdzie obok Ciebie obojętnie. To sprawdzone przez wielu klientów skuteczne produkty oparte o rzetelne badania naukowe. I choć wiele osób twierdzi, że ich działanie to magia to jest to czysta nauka i element nowoczesnego dbania o siebie. Choć fakt, może to wyglądać niesamowicie i robić wrażenie, jeśli zaczynają zwracać na Ciebie uwagę zarówno zupełnie obce osoby, jak i dawno niewidziani znajomi.

Feromony dla kobiet

Dostępne na rynku feromony damskie najczęściej oparte są o takie związki chemiczne jak androsteron, androstenol oraz estratetraenol. Pomagają one w zwiększeniu motywacji seksualnej, skutecznym przyciągnięciu zainteresowania mężczyzn a dodatkowo wpływają na pobudzenie i poprawiają nastrój stosujących je pań. Takie działanie doceniają zarówno stosujące feromony kobiety, jak i mężczyźni przebywający w ich bezpośrednim otoczeniu. 

Feromony dla mężczyzn

Podstawowym składnikiem feromonów dla mężczyzn jest androstadienon. Jego zastosowanie sprawia, że wizerunek mężczyzny w oczach kobiet ulega znacznej poprawie. A wysyłane przez niego sygnały zapachowe odbierane są przez panie jako zaproszenie. Co ważne fermony te, pomimo swojej intensywności, nie wywołują agresji u osób tej samej płci, ponieważ męskie feromony dla innych mężczyzn są całkowicie neutralne.

Skuteczne feromony dla niej i dla niego

W naszym sklepie online znaleźć można duży wybór starannie wyselekcjonowanych feromonów dla klientów obu płci. Stosujące je panie staną się pewniejsze siebie i będą znacznie bardziej otwarte na nowe znajomości. A na poziomie podświadomym będą mocniej pożądane przez mężczyzn. Panowie wybierający nasze perfumy z feromonami skutecznie zachęcą kobiety do bliższego kontaktu. Jeśli więc chcesz zapewnić sobie powodzenie u płci przeciwnej, wystarczy złożyć zamówienie w naszym sklepie internetowym. Zapewniamy, że z naszymi feromonami będziesz przyciągać spojrzenia, elektryzować zmysły i wzbudzać zaskakujące pożądanie. Jednak nie musisz nam wierzyć na słowo – sprawdź sam!

RABATYGRATISY