Notice: Undefined variable: cattt in /home/mrinves2/domains/alejafantazji.pl/public_html/classes/Meta.php on line 272
BeMINE 10ml pure woman - Feromony damskie - Feromony - Sklep Alejafantazji.pl
BeMIINE 10ml pure woman Zobacz większe

BeMINE 10ml pure woman

Cena: 74,99 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

LOVELY LOVERS BeMINE 10ml (0.34 fl. oz.) PURE WOMAN - Bezwonne skoncentrowane feromony dla kobiet
Feromony to naturalne substancje, które w sposób niewidoczny dla zmysłu wzroku wpływają na podświadomość:
-zwiększając zainteresowanie u mężczyzn pobudzając i koncentrując ich uwagę na kobiecie,
-budując aurę samicy "alfa" wokół kobiety.

Skoncentrowana forma i odpowiednie proporcje tzw. "atraktantów zapachowych" dodatkowo potęgują efektywność feromonów, które wytwarza każda z nas. Proces ten jest bardzo dobrze widoczny w świecie zwierząt, a teraz dzięki zdobyczom technologii możemy korzystać z tej wiedzy na co dzień.
BeMINE PURE WOMAN od LOVELY LOVERS to koncentrat feromonów dla każdej kobiety która chce świadomie wykorzystać ich działanie. Można wyróżnić aż 4 główne cele, których osiągnięcie stanie się łatwiejsze:
1) ATRAKCYJNOŚĆ i FLIRT-     dzięki działaniu na podświadomość męskiego umysłu staniesz się bardziej atrakcyjna w ich oczach, przez co Twój podryw ma większe szanse na sukces!
2) KONTAKTY MIĘDZYLUDZKIE-     atraktanty zapachowe mają wpływ na przychylność ludzi z którymi przebywasz. Ułatwia to codzienne kontakty towarzyskie jak i służbowe.
3) EFEKTY W PRACY-     po zastosowaniu damskich feromonów będziesz odbierana jako partnerka godna zaufania. Zdobyta charyzma i autorytet są nieocenione podczas pracy polegającej np. na zarządzaniu pracownikami, kontakcie z klientem czy podczas negocjacji z szefem o podwyżkę.
4) SAMICA ALFA-     feromony zwiększają pewność siebie przez co łatwiej o dominację w grupie oraz zwiększoną podatność towarzyszy/towarzyszek na nasze sugestie.

Bezwonny koncentrat feromonów jest idealnym rozwiązaniem, gdy nie chcesz rezygnować z ulubionych perfum, ale chcesz mieć na sobie feromony i korzystać z ich działania "z ukrycia" na osoby w Twoim otoczeniu. Bezwonna formuła nie ingeruje w zapach perfum. Możesz je nanieść oddzielnie bądź przelać feromony do flakonu perfum.


SPOSÓB UŻYCIA: Flakon starcza na bardzo długo, ponieważ jest to koncentrat. Dzięki wysokiemu stężeniu wystarczy nanieść kilka doz (3-4 krople) przy użyciu wygodnego zakraplacza. Najlepiej w okolicy szyi (np. za uszami, kołnierzyk) i nadgarstków (np. zegarek, mankiety). Można też nanieść na pościel, czy inne miejsce, gdzie chcemy aby w powietrzu unosiły się feromony.

UWAGA: bezwonne feromony możesz dodać do swoich ulubionych perfum, ponieważ formuła BeMINE PURE nie ingeruje w ich zapach.

Pojemność: 10ml

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię
BeMINE 10ml pure woman

BeMINE 10ml pure woman

RABATYGRATISY