Notice: Undefined variable: cattt in /home/mrinves2/domains/alejafantazji.pl/public_html/classes/Meta.php on line 272
Phero Strong 50ml - Feromony męskie - Feromony - Sklep Alejafantazji.pl
Obniżka! Phero Strong 50ml Zobacz większe

Phero Strong 50ml

Phero Strong 50ml -feromony dla mężczyzn

Więcej szczegółów

Cena: 75,00 zł

-35,00 zł

Stara cena: 110,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Phero Strong 50ml -feromony dla mężczyzn

Feromony w życiu seksualnym

Wyniki badań przeprowadzonych nad feromonami sugerują, że możemy kontrolować naszą seksualność i zachowania z nią związane. Feromony PheroStrong pomogą zwiększyć Twoje powodzenie u płci przeciwnej. Pozwolą Ci przełamać barierę nieśmiałości i zwiększa szansę na flirt. Pomogą Ci być osobą otwartą, pewną siebie i towarzyską. Wzbudzaj zainteresowanie - dzięki PheroStrong możesz magnetyzować swoja całą osobą.

Ten wabik seksualny pomoże Ci także rozniecić namiętność i pożądanie w Twojej sypialni. Pomagają urozmaicić, jak również ożywić życie erotyczne. Feromony podnoszą poziom podniecenia i pozbawiają wstydu. Większa otwartość zapewni Wam obojgu nowe intensywne doznania.
PheroStrong - Chemia miłości nabiera nowego

Feromony wykorzystywane są w celu zwiększenia atrakcyjności erotycznej.

Feromony w życiu codziennym

Feromony służą nie tylko do uwodzenia. Dzięki używaniu feromonów możemy poprawić poziom komunikacji w każdej dziedzinie życia społecznego - także w życiu codziennym, w relacjach rodzinnych. Codziennie wpływamy na otaczających nas ludzi. PheroStrong sprawią, że kontakt z drugą osobą może być łatwiejszy, a Twój dzień przyjemniejszy. Feromony sprawiają, że ludzie na których wpływamy są bardziej otwarci, bardziej nam przychylni i życzliwi.. Dzięki czemu Ty i Twój odbiorca czujecie się lepiej, miło spędzając wspólny czas. Jednocześnie osiągasz swój cel – poprawa relacji z partnerem, wypracowany kompromis, zdany test, bezstresowa wizyta w urzędzie, szybko i pozytywnie załatwiona ważna sprawa.
PheroStrong - Bądź władcą sytuacji

Feromony sztuczne są substancjami, które ze względu na skoncentrowanie związków odpowiedzialnych za określone działanie dają nam możliwość wzmocnienia oczekiwanego efektu. Stajemy się "władcami sytuacji". To daje nam poczucie wyjątkowości, wyluzowania i większej pewności siebie.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię
Phero Strong 50ml

Phero Strong 50ml

Phero Strong 50ml -feromony dla mężczyzn

RABATYGRATISY